Sale!

Rastapatside hooldus (e-raamat)

15,00

See e-raamat on kirjutatud neile, kes soovivad õppida või arendada oma oskust hooldada, parandada ja korrekteerida rastapatse. Kõige tõhusam viis hoolduse õpetamiseks aga on töötuba, mille kaudu on füüsiliselt võimalik palju tähtsaid nüansse lahti seletada ja asja proovida. See sama e-raamat siin on väljaõppe korral hinna sees (lisaks tööriistade komplektile).

Kirjeldatud on tööriistasid, tehnikat ja lisatud ka soovitused, mis on kõik ~6 aastase kogemusega oma tähtsust tõestanud. Korraliku õppimise jaoks lepime kokku hoolduse töötoa, kuid lugemiseks ja meeldetuletuseks on see kirjutis abistav ja kasulik.

Laost otsas

Kategooria: Sildid: ,

See e-raamat on kirjutatud neile, kes soovivad õppida või arendada oma oskust hooldada, parandada ja korrekteerida rastapatse. Kõige tõhusam viis hoolduse õpetamiseks on aga töötuba, mille kaudu on füüsiliselt võimalik palju tähtsaid nüansse lahti seletada ja asja ise proovida. See e-raamat siin on väljaõppe korral hinna sees (lisaks tööriistade komplektile).

Kirjeldatud on tööriistasid, tehnikat ja lisatud on ka soovitused, mis on kõik ~6 aastase kogemusega oma tähtsust tõestanud. Korraliku õppimise jaoks lepime kokku hoolduse töötoa, kuid lugemiseks ja meeldetuletuseks on see kirjutis abistav ja kasulik.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rastapatside hooldus (e-raamat)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga